Stalo teniso klubo Raudona Juoda komanda Dextera tapo Lietuvos 4 lygos čempionais

Print Friendly, PDF & Email

12991059_1091436504261335_3633743177456008468_n

Šių metų balandžio 16 dieną Panevėžyje praūžė Lietuvos stalo teniso čempionato 4 lygos finalas, kur dėl kelialapio į aukštesnę lygą kovojo aštuonios komandos, tarp jų ir klubo  Raudona Juoda komanda Dextera.

Puikiai nusiteikusi komanda pradėjo apšilimus, tačiau netikėtai kovingą nuotaiką aptemdė antros raketės (Feliksas Suchockas) trauma pėdos srityje, taigi paskutinę minutę buvo priimtas sprendimas su Varėnos komanda žaisti antrą ir trečią raketes sukeitus vietomis. Nors Varėnos komanda išėjo nusiteikusi „sužeistuosius“ galutinai paguldyti ant žemės ir atrodė, kad jiems tai jau beveik pavyks,  kadangi po pirmųjų vienetų rezultatas buvo lygus 1:1, antros raketės Felikso Suchocko pergalė ir Pijaus Juškos pralaimėjimas, persvara lėmė abiejų komandų pirmosios raketės Vilius Vasaris ir Stasys Remeikis, pastarasis mačą pradėjo sėkmingiau ir laimėjęs dus setus jau buvo be išvedąs savo komandą į priekį, tačiau trečią seta laimėjęs 17:15 V.Vasaris perlaužė mačo eigą savo naudai ir plėšte išplėšė tašką Dexterai, kuris kaip vėliau paaiškėjo buvo lemiamas. Galutinis komandų rezultas 3:1 Dexteros naudai.

Antra kelią pastojusi komanda dėl 4 lygos titulų buvo Panevėžio „Fukso“ komanda. Šį sykį nenuvylė Dexteros komandos jauniausias narys Pijus Juška, kadangi iškovojo lemiamą tašką, nes Feliksui Suhockui trauma ir toliau trukdė demonstruoti savąjį žaidimą. Komandos lyderiui Viliui Vasariui iškovojus 2 taškus Dextera šventė pergalę rezultatu 3:1 ir pateko į finalą, kur laukė kova dėl 1-2 vietų su Vilniaus „Naujų žvaigždžių“ klubu.

Finale atsikračiusi visų nelaimių ir startinio jaudulio Dexteros komanda žaidė užtikrintai ir nepaliko priešininkams jokių vilčių. Galingai mačą pradėjęs Vilius Vasaris, nukovė pirmąją Vilniečių komandos raketę, perspektyvų žaidėją Vilių Samakaljevą (3:0). Antrasis į kovą dėl čempionų titulo stojo Feliksas Suchockas, kuris kovojo prieš 70-tą Lietuvos raketę Andrių Genzūrą. Pademonstravęs geležinę valią ir stiprybę su traumuota koja Feliksas nugalėjo savo priešininką rezultatu 3:1. paskutinis žingsnis iki pergalės buvo Pijaus Juškos geras žaidimas prieš trečią vilniečių raketę. Jaunasis Dexteros komandos narys žaidė solidžiai ir padėjo iškovoti pergalę Kaunui prieš Vilnių rezultatu 3:0.

Kaip paaiškėjo nuvykus pas medikus Raudona Juoda treneriui Feliksui Suchockui buvo diagnozuotas padikaulio lūžis.  Visas stalo teniso klubas dėkoja treneriui už pasiaukojantį žaidimą ir linki kuo greičiau pasveikti bei sugrįžti į pergalių kelią. Taip pat nuoširdžiai sveikiname trenerį Vilių Vasarį, Pijų Jušką ir Vidmantą Demenių su gražia pergale ir tikrai solidžiu žaidimu.