Piramides turnyras

Print Friendly, PDF & Email

Stalo teniso klubas Raudona Juoda ir KAUNO STALO TENISO LYGA pristato Lietuvoje precedento stalo teniso sporto šakoje neturintį PIRAMIDĖS TURNYRĄ!!!

Kuriame PRIZAI gniaužia kvapą. Turnyro nugalėtojui atiteks net 1000 LT  antros vietos laimėtojas gaus 500LT  ir trečia vieta bus apdovanota 200LT.  Be pagrindinių prizų, laukia begalė smulkių prizų turnyro eigoje, į kuriuos gali pretenduoti ir TU!!!  

TURNYRE DALYVAUJA TIK KSTL REGISTRUOTI ŽAIDĖJAI!!!

Manai neverta vargintis nes prizus susišluos sporto šakos profesionalai???? Nieko panašaus!!! Prizai suskirstyti, taip jog kiekvienas galės kovoti, dėl sumos, kuri atitinka jo žaidimo lygį, taip pat kiekvienas turės progą susikauti su profesionaliu priešininku ir taip pakelti savo meistriškumo lygį. NESNAUSK TURNYRAS JAU PRASIDĖJO!!! Skubėk registruotis ir užimk, kuo aukštesnę vietą PIRAMIDĖJE, kovoje dėl milžiniško dydžio PRIZŲ!!!

Dėl priešininkų iškvietimo kreiptis telefonu: +370 656 44 773, el.paštu arba stalo teniso klube Raudona Juoda, adresu: Jonavos g. 260, Kaunas, LT – 44131

Aukščiau išvardintais kontaktais tęsiama registracija, jos patvirtinimui reikalingi: Vardas, Pavardė ir kontaktas (tel. ar el.paštas), kurie bus naudojami kviečiant žaidėjus.

Naujai užsiregistravę žaidėjai stoja į paskutinę PIRAMIDĖS lentelės vietą.

DĖMESIO!!! REGISTRACIJA VYKSTA IKI SAUSIO 31 D. NEPRALEISK PROGOS LAIMĖTI DIDELES PINIGŲ SUMAS!!!

 

 Pagrindinės PIRAMIDĖS TURNYRO taisyklės

  •  Turnyras vykdomas tik stalo teniso klube Raudona Juoda, adresu Jonavos g. 260 Kaunas.
  • Turnyro pradžia 2013 Kovo 1 d. turnyro pabaiga 2012 Gruodžio 14 d.
  • Turnyre PRIZAI išskirstyti taip, jog kiekvienas galės kovoti dėl sumos, kuri atitinka jo žaidimo lygį.
  • Kiekvienas dalyvis per mėnesį į dvikovą privalo iškviesti nemažiau dviejų priešininkų, nesužaidus nei vieno mačo per mėnesį, žaidėjas nukrenta į piramdės paskutinę poziciją.
  • Iškovojus pergalę prieš aukštesnę vietą užimantį oponentą, stojama į jo vietą, tokiu principu, kylama į piramidės viršūnę.

Detalesnė informacija PIRAMIDĖS TURNYRO NUOSTATAI