Mokykla

Print Friendly, PDF & Email

jaunas zaidejas

Stalo teniso klubas Raudona Juoda nuo rugsėjo mėn. 2 d. plečia savo veiklą ir jaunuosius sportininkus kviečia į erdvę salę R.Kalantos g. 30, Kaunas.  Formuojamos naujos vaikų nuo 6 iki 16 metų užsiėmimų grupės. Kviečiame pradedančiuosius žaidėjus prisijungti prie mūsų. Tie patys treneriai Jūsų jau laukia su naujomis jėgomis. Linkėjimai: Feliksas, Donatas ir Kristina.

Pirmąją vaikų treniruotės dalį sudaro bendra viso kūno mankšta ir apšilimas. Antroji dalis yra skirta išskirtinai stalo teniso treniruotėms su treneriu. Siekiant kaip įmanoma greičiau įsisavinti stalo teniso techniką, treniruotėse pasitelkiama kamuolukų šaudyklė. Tokių treniruočių metu galima lavinti įvairius žaidimo elementus.

SAVAITĖS DIENOS LAIKAS DIENŲ SKAIČIUS PER SAVAITĘ KAINA PASTABA
I, II, III, IV, V 15.30-17.00 Neribotai 30 eur. / mėn. 15 eur/mėn. pasinaudojus neformaliojo ugdymo krepšelio dotacija

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE NEFORMALIOJO UGDYMO KREPŠELĮ IR JO PANAUDOJIMO GALIMYBES RAUDONA JUODA MOKYKLOJE MOB. TEL. +37065644773

 

 

Treniruotės vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio nustatytu laiku. Siekiant geriausių rezultatų, stalo teniso mokyklos Raudona Juoda treneriai, rekomenduoja lankyti treniruotes tris kartus per savaitę.

Dėl papildomos informacijos ir registracijos teirautis telefonu +370 37 26 63 55 mob. tel. 86 56 44 773 arba el.paštu info@radonajuoda.lt

Laukiame Jūsų atvykstant!