Kiek kalorijų per valandą treniruočių metu sudegina klubo nariai?

Print Friendly, PDF & Email

Calories Burned Per Hour

Stalo teniso žaidėjai šį sportą pasirenka tikrai ne dėl kalorijų deginimo. Tačiau kaip ir kiekvienos sporto šakos treniruotėje, taip ir žaidžiant stalo tenisą, netenkama dalies organizmo sukauptų skysčių ir riebalų. Suskaičiuoti kiek tiksliai kalorijų sudeginama vienos stalo teniso treniruotės metu yra sudėtinga, nes žaidimo tempas gali labai skirtis. Lengvai stoviniuojant galima per valandą sudeginti iki 100 kalorijų. Tačiau pažengę žaidėjai, kurių tempas didelis, gali netekti kur kas daugiau kalorijų nei per tą patį laikotarpį sporto salėje.

Internete nėra daug rašoma apie kalorijų deginimą žaidžiant stalo tenisą. Visgi yra paskaičiuota, kad treniruotės metu sudeginama vidutiniškai 400-600 kalorijų per vieną valandą. Pradedantieji žaidėjai netenka apie 200-250 kalorijų, tačiau gerėjant žaidimo įgūdžiams ir greitėjant tempui galima pasiekti puikių rezultatų ir atsikratyti nepageidaujamų riebalų.

Treniruotės metu dirba visos raumenų grupės, kūnas įsitempęs, o žmogus susikoncentravęs. Viskas ką jums reikia daryti, tiesiog žaisti ir sureguliuoti savo mitybą. Visa kita organizmas padarys pats. Jeigu nesate profesionalas, jums tikrai nereikia specialių mitybos planų ir maisto papildų. Po treniruočių organizmas greitai atsigaus savaime. Pritaikę subalansuotą dietą jausitės geriau ir lengviau.