DĖMESIO! Nuo rugsėjo 2 d. formuojamos naujos vaikų grupės


jaunas zaidejas

Stalo teniso klubas Raudona Juoda nuo rugsėjo mėn. 2 d. kviečia jaunuosius sportininkus pradėti arba tęsti stalo teniso užsiėmimus R. Kalantos g. 30, Kaunas sporto bazėje.  Formuojamos naujos vaikų nuo 6 iki 16 metų užsiėmimų grupės. Kviečiame pradedančiuosius žaidėjus prisijungti prie mūsų. Taip pat nepamirštame ir su mumis ilgą laiką sportavusių jaunųjų sportininkų Jonavos g. 260, juos taip pat kviečiame apsilankyti naujoje mūsų sporto bazėje. Tie patys treneriai Jūsų jau laukia su naujomis jėgomis. Linkėjimai: Feliksas, Donatas ir Kristina.

Pirmąją vaikų treniruotės dalį sudaro bendra viso kūno mankšta ir apšilimas. Antroji dalis yra skirta išskirtinai stalo teniso treniruotėms su treneriu. Siekiant kaip įmanoma greičiau įsisavinti stalo teniso techniką, treniruotėse pasitelkiama kamuoliukų šaudyklė. Tokių treniruočių metu galima lavinti įvairius žaidimo elementus.

Mūsų mokykloje yra organizuojama daug stalo teniso turnyrų ir varžybų, kurios skatina konkurenciją ir norą tobulėti. Planuojami draugiški susitikimai ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje. Siekiant geriausių rezultatų, rekomenduojama lankyti treniruotes tris kartus per savaitę.

SAVAITĖS DIENOS LAIKAS KAINA PASTABA
I, II, III, IV, V 15.30-17.00 30 eur. / mėn.
I, II, III, IV, V 15.30-17.00 15 eur. / mėn pasinaudojus neformaliojo ugdymo krepšelio dotacija

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE NEFORMALIOJO UGDYMO KREPŠELĮ IR JO PANAUDOJIMO GALIMYBES RAUDONA JUODA MOKYKLOJE MOB. TEL. +37065644773